Aktualności:

 

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego w rodzinnym i wiosennym nastroju życzy Zdzichu + rodzina

 

 

 

  Serdecznie witam wszystkich zainteresowanych!

II Zjazd ma swoja internetową stronę, proszę tam się kierować: http://www.filipowski.com.pl

Dla wszystkich którzy są zarejestrowanymi członkami najpopularniejszego obecnie serwisu, czyli "naszej-klasy" podaje link do RODU FILIPOWSKICH : http://nasza-klasa.pl/profile/5360592. Jeżeli ktoś nie ma loginu to najpierw musi się zarejestrować, niestety. Poznajecie tam umieszczone herby ??? ;-)

  Proszę o uwagi, szczególnie o błędach merytorycznych jak i w sprawie działania poszczególnych składników. Zachęcam do wpisywania się do Książki Gości . Pocztę oczywiście można kierować też bezpośrednio do mnie z linku na dole lewego panelu.

  Mam gorącą prośbę, proponuję miejsce na stronach do przedstawiania spraw rodzinnych w formie dowolnej, którą tylko będę mógł zrealizować. Może to być informacja o określonej aktualności, uzupełnienia,  artykuł, komentarz, wspomnienia a przede wszystkim stare fotografie z opisem, jeśli to możliwe. Zredagowanie i postać na stronie oczywiście można uzgodnić. Proszę tylko pamiętać by nie naruszać czyjejś prywatności bez zezwolenia zainteresowanych (jeśli żyją). Czekam więc na  materiały rodzinne od wszystkich członków rodziny i zainteresowanych!

  Nowa możliwość: Obok pod klawiszem do poczty jest link do mojej kamerki internetowej. Niestety zwykle nie pracuje a adres internetowy nie jest aktualny bo "chello" go zmienia. Ale może właśnie TY będziesz miał "szczęście" [ ;-)) ] mnie zobaczyć lub kogoś z mojej rodziny. Klawisz "connect" służy do włączenia dźwięku. Jest też możliwość wejścia na CHAT. Natomiast częściej jestem na SKYPE'ie konto: zdzichu_filipowski