Archiwum 2008  Archiwum 2007  

25.10.2009

Krajowa Wystawa Terierów w Raciborzu, 

Z wielką dumą informujemy iż w pięknym stylu nasza Carrolla rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski, zdobywając Zwycięstwo Młodzieży z oceną doskonałą, oraz tytuł Najpiękniejszego Juniora w Rasie.

Opis: energiczna, elegancka, grzbiet krótki, prosty, zwarty, bdb ustawienie i kątowanie przednich i tylnych kończyn, energiczny i wydajny ruch, szata obfita doskonała w gatunku i pigmencie  - sędzia Anna Winiarska.

 

06.09.2009 

Wystawa Krajowa we Włocławku, nasza Carrolla jako najmłodsza w klasie młodzieży zajęła III lokatę z oceną doskonałą i pięknym opisem: szlachetna, o dobrej górnej linii, dobrej, długiej szlachetnej szyi, długi efektowny wykrok, doskonała jakość szaty-sędzia A.Waszkowski.

 

 08.08.2009

Jak ten czas szybko płynie moje małe dziewczynki jeszcze nie tak dawno były takie malutkie, a dziś mają już prawie 10 miesięcy, w tej samej kolejności Chanelka, Carrollcia i Carmen w wieku 6 tygodni i niespełna 10 miesięcy,

a tak prezentują się indywidualnie Carrolla, 

 

Carmen i Chanell

  

16.06.2009

Carrollcia w wieku 8 miesięcy.

 

14.06.2009

Wystawa Krajowa w Lublinie - Debiut naszej Carmen w kl. szczeniąt - ocena wybitnie obiecująca, lokata I, oraz tytuł "Najlepsze Szczenię w Rasie", w kl. championów Acqunia jak zawsze doskonała, wywalczyła lokatę I  i kolejne CWC. 

25.05.2009

Carmen w wieku 7 miesięcy.

    

24.05.2009

Wystawa Krajowa w Radomiu - Carrolcia w kl. szczeniąt ulokowana została na II miejscu, natomiast Acqua w kl. championów uzyskała I lokatę  z ocena doskonałą, CWC,  oraz tytuł Najlepszej Suki w Rasie.

 

16.05.2009

XXIV Klubowa Wystawa Terierów i Czarnego Teriera w Nowym Dworze Mazowieckim -  Carrolla  wywalczyła I lokatę z oceną wybitnie obiecującą w kl. szczeniąt na 6 zgłoszonych suczek.

01.05.2009

Wystawa Krajowa Dobre Miasto - Wielki sukces odniosły nasze suczki na tej wystawie, a szczególnie dumni jesteśmy z Carrolli, ta młodziutka sunia w wieku 6,5 miesiąca wystąpiła pierwszy raz na ringu w kl. szczeniąt zdobywając I lokatę z oceną wybitnie obiecującą na 6 suczek wystawianych oraz tytuł "Najlepsze Szczenię w Rasie". Kolejna suczka Salsa, w kl. otwartej ulokowana została na drugiej lokacie z oceną doskonałą, oraz nasza Acqunia , która w kl. championów zajęła I lokatę zdobywając ocenę doskonałą, kolejne CWC i tytuł Najlepszej Suki w Rasie. Zaprezentowane na ringu trzy pokolenia naszych suczek, otrzymały piękne opisy, tytuły i medale.

Carrolla ze swoją mamą Acquą

oraz w kolejności Carrolla, Salsa, Acqua i Carmen, która była z nami gościnnie. 

15.03.2009 

Dziś moje laleczki skończyły 5 miesięcy.

Carrolla 

Chanell

Carmen

07.02.2009

Nasze dziewczynki rosną w oczach, już za za tydzień skończą 4 miesiące. 

Rodowód  

Carmen Szafran

 

Chanell Szafran

Carrolla Szafran

 

17.01.2009

Zapraszam do galerii szczeniąt miot c, sunie skończyły już trzy miesiące, pięknie się prezentują w kolejności: Carrolla, Chanell i Carmen.

02.01.2009

Podsumowując ubiegły rok 2008 nasza Acqunia osiągnęła sukces, na wystawach zdobywając najwyższe tytuły, oraz obdarzając nas trzema pięknymi córeczkami.

      Witam wszystkich  i zapraszam do oglądania stronki o moich pieskach, oraz wpisywania się do Księgi Gości, życzę miłego oglądania.