Internetowy Klub Chevroleta
index Spoty - najbliższy w październiku ...

Skocz do:
Spoty:

Amfiteatr Bemowo, Fort Wola
 Obecnie spotkania klubowiczów IKCh i ChTP odbywają się w różnych miejscach w Polsce, m.in. raz w miesiącu w Warszawie w soboty na parkingu przy Amfiteatrze Bemowo lub w razie kiepskiej pogody na parkingu podziemnym w CH Fort Wola. Aktualne ogłoszenia znajdziecie na forach dyskusyjnych Forum.ChevroletTeamPoland.com i Forum.AutoKacik.pl.
Zapraszamy!
Spot


Promenada VIII 2013
 Spotkanie klubowiczów IKCh na parkingu w CH Promenada w Warszawie w sobotę 21 września 2013 r. Było 2 Cruze, Captiva, Lacetti i znów jedna Toyota.

Spot


Promenada VIII 2013
 Spotkanie klubowiczów IKCh na parkingu w CH Promenada w Warszawie w czwartek 22 sierpnia 2013 r. Było 3 Cruze, Lacetti, Evanda i jedna Toyota.

Spot


Fort I 2009
 Spotkanie klubowiczów na parkingu w CH Fort Wola w Warszawie w czwartek 8. stycznia 2009 r. Było pięć Lacetti, jedna Epica i jedna Kia Pro Ceed.

Fort

Fort


Fort II 2008
 Spotkanie klubowiczów na parkingu w CH Fort Wola w Warszawie w ostatni czwartek lutego 2008 r. Były 3 Lacetti.

Fort

Cargo X 2007

 Spotkanie klubowiczów na parkingu przy Cargo (towarowy port lotniczy) w Warszawie w ostatnią niedzielę października 2007 r. Były 2 Lacetti sedan 1.6 i 1.8 oraz 2 hatchbacki 1.6 i 1.4. Hatchbacki z instalkami LPG (BRC Sequent i Sequent 24) - maski podniesione w celu porównania jakości montażu. Sedany bez LPG. W jednym podniesiona maska, aby looknąć na silnik 1.8. Drugi potem chwalił się skórą na kierownicy.

Cargo

Cargo

Cargo
^UP^

Cargo IV 2007

 Spotkanie klubowiczów na Cargo w Warszawie w ostatnią niedzielę kwietnia 2007 r. Były tylko 2 Lacetti.

Cargo Cargo
^UP^

A tak spoty organizują na Ukrainie :)
spot

Strona główna 
 Aktualności
rwIcIk na op pl ¤ index »