Masaż chiński zamiast operacji

 

    Strona główna
Artykuły
Nowości
Po masażu
Przepuklina krąż.
Kość ogonowa
Skrzywienia kręg.
Choroby kobiece
Ciekawostki med.
Listy i opinie
Zdjęcia
Jak dojechać
Spis stron
Linki

Wersja angielska

ENGLISH VERSION

 DEUTSCH VERSION


GALERIA  POLSKICH  UZDROWICIELI
     w/g miesięcznika UZDRAWIACZ listopad 2001 rok
 

                Kręgosłup stanowi jedna z najważniejszych części szkieletu człowieka. Należy do tej tajemnej sfery naszego organizmu, której na co dzień się nie zauważa, ale bolący kręgosłup lub gdy stanie się z nim cos dramatycznego stwarza problemy przytłaczający człowieka. Mocny ból z powodu rwy kulszowej lub przepukliny krążkowej jest nie do zniesienia. Traci człowiek chęć do życia i nie sposób tego bólu ogarnąć, nawet motywację do chęci istnienia. Wizja jego uszkodzenia – operacja, poruszania się na wózku przeraża nas wszystkich. Wówczas w podświadomości czujemy jego ważną rolę, choć nie wielu zna jego skomplikowaną konstrukcję czy budowę. Dlatego nieufnie badamy tych którzy maja się naszym kręgosłupem zająć, bez względu czy jest to lekarz, kręgarz czy masażysta.

Rodzinę Grudniewskich kręgosłup zainteresował już dawno, gdy 45 lat temu pomagali krewnej wożąc ją w tajemnicy do słynnego wówczas kręgarza Matusza koło Konina. Matusz jeszcze w carskim wojsku, jako zdolny sanitariusz od swojego szefa, felczera poznał techniki leczenia Dalekiego Wschodu leczył najtrudniejsze przypadki kręgosłupów. Pan Jan jeździł tam w oficerskim mundurze aby skrócić długą kolejki a Pan Matusz zaś ujęty odważnym i zainteresowanym oficerem a także jego przystojną żoną leczył w ich obecności krewną a nawet prosząc o asystowanie przy ciężkich przypadkach.

Ten słynny koniński kręgarz jako pierwszy udowodnił , że fachowiec jest w stanie pewnie uleczyć przy pomocy ucisku palców, bioenergii i masażu najtrudniejsza chorobę kręgosłupa celem uniknięcia niebezpiecznej operacji.

To odkrycie tak zafascynowało małżonków Lucję i Jana Grudniewskich, że najpierw bezinteresownie pomagając rodzinie i znajomym uzdrawiali masażem kręgosłupy w coraz to cięższych przypadkach. Szczególnie specjalizując się w przepuklinach krążka kręgosłupa jako najtrudniejszej formie tej choroby. Później gdy kolejno współpracowali z 5-cioma filipińskimi uzdrowicielami weszli na wyżyny umiejętności wypracowując własne techniki i metody, ucząc swoich współpracowników, uczniów i praktykantów.

Po latach dołączył do nich syn Andrzej, który od małego miał dar do kontaktu i pomocy potrzebującym, a jako zdolny uczeń zaczął dorównywać mistrzom a nawet ich przewyższać. Z pogłębiania medycyny chińskiej i przenosząc jej mądrości i idee na polski grunt dążą do poznania pierwotnej przyczyny choroby a jest to za zwyczaj nie zdrowe odżywianie, stres i przeciążenie Grudniewscy są rodziną o podobnych uzdrowicielskich zainteresowaniach. Od wieku młodzieńczego interesowali się naturalną medycyną i zdrowiem człowieka. W sposób naturalny pomagali chorym ludziom w swym otoczeniu. Ona w wieku kilkunastu lat, własnego pomysłu masażem uzdrowiła swoją sparaliżowaną krewną, a Jan jako podchorąży na Szkole Oficerskiej własnymi przyrodzonymi właściwościami opróżnił w ciągu kilku dni przeładowany chorymi wojskowy lazaret. A do małego Andrzejka, który miał tak duże biopole, przychodziły sąsiadki, aby go potrzymać na rękach, bo mijał ich katar i zaziębienie.

            Ona specjalizuje się w:  subtelnym dotyku, ustawia zwichnięte stawy kończyn, przepukliny kręgosłupa, farmakologią ziołową i zdrowym żywieniem a on specjalizuje się w bioenergii, wizualizacji chorób, psychoterapii, chorobach kobiecych i wykonuje operacje fantomowe na mózgu na wzór filipińskich uzdrowicieli. Są odkrywcami nowych metod leczenia i uzdrawiania. Propagują zdrowe odżywianie się korzystanie z ziołowych leków medycyny dalekiego wschodu i życie w harmonii z ludźmi i naturą.

              Pierwsi wprowadzili bandażowanie po zabiegu masażu, dopracowali się usuwania przepuklin krążkowych metodą "bruzdowania", leczenia skrzywień kręgosłupa metodą masażu, poznali tajemnicę kości ogonowej i jej związek ze skoliozami i bezpłodnością. Od wielu lat znani są w kraju i za granicą i pomogli wielu ciapiącym na kręgosłup ludziom. Cechuje ich niezwykle ciepły i pełen zatroskania stosunek do chorych i cierpiących, zyskując wdzięczność i uznanie.
              Od 2008 pracuje z nimi ich utalentowany syn Andrzej Grudniewski, mający wyjątkowe zdolności manualne, oraz umiejętności do sugestii słownej. W perspektywie jako nowe pokolenie uzdrawiaczy, przejmuje po rodzicach gabinet, oraz wiedzę. Współpracują z nimi masażyści i praktykanci specjalnie dobierani mający, specjalne uzdolnienia manualne i bioenergetyczne.
              Są wynalazcami nowej specyficznej metody masażu, dzięki której można usunąć najcięższe choroby kręgosłupa w tym zwyrodnienia i deformacje. Szczególnie jest interesująca zdolność do usunięcia przepuklin krążkowych kręgosłupa, dla których medycyna akademicka proponuje jedynie chirurgiczne operację. Na ogół ich leczenie wymaga od czterech do dziewięciu masaży - zabiegów w ciągu pół roku w narastających odstępach tygodniowych. Uzyskano bardzo wysoki procent i pewność wyzdrowienia używając tej metody. W leczeniu zwracają uwagę na odżywianie i unikanie używek i sztucznej żywności. W cięższych przypadkach przyuczają domowników do opieki i masażu domowego, wykonywanego przez rodzinę, oraz wykonywanie kompresów i usztywnianie tułowia bandażem elastycznym.

                Dla ułatwienia kontaktu z nimi wprowadzili bezpłatne konsultacje, w czasie których diagnozują chorobę pacjenta i określają szanse i czas wyleczenia. Od środy do soboty przyjmują w Warszawie na ul. Łukowskiej 1/16 , a w Rudniku od czwartku do soboty, w miejscowości swojego pochodzenia w woj. świętokrzyskim (kieleckim).
           Rudnik ul. Ostrowiecka 50, gmina Brody Iłżeckie tel. (41) 271 17 24.
Pomogli w ciężkich chorobach kręgosłupa bardzo wielu ludziom i wciąż doskonalą swą wiedzę i umiejętności dotyczących także innych sfer zdrowia człowieka. Wiedzę swą przekazują współpracownikom uczniom i praktykantom. Widzą zjawisko masowego narastania chorób kręgosłupa, jako skutek zmian cywilizacyjnych, spożywania używek, sztucznie przewożonej żywności, stresów i braku stabilizacji duchowej i materialnej.
Starają się pomóc i dać nadzieję każdemu cierpiącemu człowiekowi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy, przesyłania opinii o zabiegach, oraz pytań. Postaramy się w miarę czasu odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości.

prug@chello.pl

 


Kontakt :

Gabinet w Warszawie i gabinet w Rudniku (woj. Świętokrzyskie)

W Warszawie, Praga Południe, ul. Łukowska 1 (gabinet na parterze budynku)

Czynne od środy do soboty godz. 10-18 :

Telefon w Warszawie

22 2587669, kom. 793 388 855 (od środy do soboty) od 9 - 21

601 361 962 godz. 9 - 21, informacje w każdy dzień tygodnia

Po telefonicznym uzgodnieniu udzielane są także bezpłatne konsultacje


W Rudniku ul.Ostrowiecka 50 gmina Brody Iłżeckie (woj. świętokrzystkie)
    Przyjmujemy 3 dni w tygodniu, od czwartku do soboty
    tel. do Rudnika (41) 271 17 24, 601 15 20 40, 601 361 962


Adres do korespondencji

Jan Grudniewski ul. Samolotowa 7/90, 03-984 Warszawa

Konto bankowe dla zamówień: Jan Grudniewski - 50 1020 5558 1111 1145 8210 0071  PKO BP


Poczta elektroniczna

Informacja : prug@chello.plStatystyki odwiedzin

 

Wyślij list do  Webmastera jeśli masz jakieś problemy ze stroną..
Copyright Š 2003 Masaż chinski kręgosłupa
Ostatnia aktualizacja :Sobota, 9 marca 2013