tłumaczenia techniczne
 język  niemiecki
mgr inż. Michał Szatyński
Kontakt
adres:
ul. J. S. Bacha 34A/21
02-743 Warszawa

tel/faks:
+48(22)843-80-83
+48 609 43 99 13

email:
m.szatynski@chello.pl
lub
baja-tour@wp.pl
Krótka prezentacja
Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do współpracy w zakresie tłumaczeń technicznych.
Z zawodu jestem inżynierem elektronikiem. W 1970 roku ukończyłem Wydział Elektroniki na Politechnice Warszawskiej. W swoim zawodzie pracowałem m.in. kilka lat w Austrii i stąd moje zamiłowanie do tłumaczeń technicznych.
Mam już ponad 20-letnią praktykę w tej dziedzinie. W latach 1979 - 1995 byłem etatowym pracownikiem (czasowo także przewodniczącym Rady Nadzorczej) Spółdzielni "Tłumacz".
Zakres wykonywanych prac
Specjalizuję się w tłumaczeniach technicznych z języka niemieckiego (w zakresie elektroniki także z angielskiego) w następujących dziedzinach: elektronika, motoryzacja, maszyny i urządzenia techniczne, narzędzia, wózki widłowe (najchętniej dokumentacje techniczne, DTR, instrukcje obsługi), SAP.
Referencje
Jeżeli ktoś życzy sobie referencji, to mogą je stanowić przetłumaczone przeze mnie książki, m.in. dla WKiŁ, jak np. "Komputer i pomiary", "ELEKTRONIKA bez wielkich problemów", "Radiotechnika", "Mikroelektronika w pojazdach"
Cennik
Orientacyjna cena 30zł brutto za 1500 znaków (ze spacjami) za tłumaczenie na język polski. W ramach rozliczenia podpisuję Umowę o dzieło.
© Copyright 2004 by Jakub Piędel