r. Q - strona domowa
Strona Główna Artykuły Produkcje Linki O mnie Kontakt
Strona Główna Artykuły Produkcje Linki O mnie Kontakt
info NEWS: 23 sierpień 2007

Witaj na mojej stronie domowej:)
Nareszcie! Sesja się skończyła i zaczęły się wakacje, co dało mi tak upragniony czas na to, by w końcu posiedzieć nad stronką (którą notabene planowałem już od dawna). W obecnej chwili nie jest ona może zbyt rozbudowana, ale zamierzam w najbliższym czasie nadrobić zaległości, więc zachęcam do zaglądania aby sprawdzić czy może coś się zmieniło;).
Stronkę poświęcam w całości fascynującej dziedzinie programowania. Znajdują się na niej moje wszelkiego rodzaju projekty oraz artykuły. Wszelkie materiały są wynikiem mojej beztroskiej zabawy z komputerami, opartej na nauce różnych fajnych rzeczy oraz czystej ciekawości.

Informatyka jest tak gigantycznym działem, że pewno nie ma na świecie człowieka, który z czystym sumieniem mógłby powiedzieć, że jego wiedza jest kompletna. Ja także się wciąż uczę (z większym lub mniejszym skutkiem;)), a wyniki mojej pracy ukazuję na tej stronie. Jeśli znajdziesz na niej coś, co zwróci Twoją uwagę, pomoże Ci lub Cię po prostu zainspiruje, to będzie to dla mnie wspaniała nagroda za mój czas, który poświęciłem tworząc tę stronę.

© by r.Q 2007 - 2008

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!