LOGO FIRMY

 STRONA GLÓWNA

Programy patriotyczne

 Pamięci Jana Pawła II
 Konstytucja 3-go Maja
 Powstanie Warszawskie
 Wybuch II Wojny Światowej
 Rocznica 17-go Września
 Szlak II-go Korpusu
 Święto Niepodległości
 Programy o Warszawie
 Ukochany kraj
 Rzeczpospolita sarmacka

Operetka

 Witold Matulka - tenor
 Teatr Hanny Samson
 Galeria gwiazd
 Koncerty

Musicale

 Koncerty
 Lata dwudzieste
 Koncerty

Muzyka wielu kultur

 Pieśni żydowskie
 Cygańskie niebo
 Na ludową nutę
 Country & Western
 Pieśni gospel
 Szanty
 Melodie świata

Koncerty okazjonalne

 Wielkanoc
 Dzień kobiet
 Dzień matki

Recitale gwiazd

 Propozycja

Festyny

 Propozycja

Imprezy dla firm

 Propozycja

Programy poetyckie

 Poeci polscy
 Andrzej Brzeski
 Teatr Mały

Zespoły muzyczne

 Alexanders Ragtime Band
 Zespół Katarzyny Gärtner
 Lapidarium Band
 The Nice
 Disc jockeye
 Zespół weselny "Pretekst"
 Zespół "Bagaż"

Dla dzieci i młodzieży

 Historyczno-patriotyczne
 Poetycko-muzyczne
 Programy dla klas 0 - III
 Program świąteczny
 Zabawy, bale
 Teatr Mały

Kolędy

 Kolędy polskie

Barbara Abramowicz


Barbara Abramowicz

Sopran liryczno-koloraturowy, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej, śpiewała na najlepszych scenach w kraju i za granicą. Wydała wiele płyt z muzyką oratoryjną.
Jej ulubione gatunki to operetka i musical.


Joanna BiałekJoanna Białek

Sopran. Absolwentka Łódzkiej Akademii Muzycznej, solistka Operetki Łódzkiej, Poznańskiej i Warszawskiej. Bardzo wszechstronna artystka, w jej repertuarze znajdują się pieśni operetkowe, sakralne, legionowe aż po "lżejsze gatunki".


Ewelina Hańska
Ewelina Chrobak-Hańska

Sopran. Ablolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Solistka Opery Krakowskiej, Operetki Warszawskiej i Teatru Muzycznego Roma.
Odbyła liczne turnee po scenach koncertowych całego świata. Bardzo wszechstronna śpiewaczka, wykonuje utwory zróznicowane gatunkowo (od opery i operetki przez musical aż po pieśni).


Edyta CiechomskaEdyta Ciechomska

Absolwentka Warszawskiej Akademii Muzycznej. Jest laureatką krajowych i międzynarodowych konkursów operowych. Solistka Teatru Muzycznego Roma i Warszawskiej Opery Kameralnej, wiele koncertuje w kraju i za granicą. Wystąpiła m.in. w: "Koronacji Poppei", "Weselu Figara", "Dafne", "Madamme Butterfly" (główna rola), "Ptaszniku z Tyrolu" i innych.


Iwona i Piotr Kaczmarek
Iwona i Piotr Kaczmarek

Sopran i tenor.
Absolwenci Łódzkiej Akademii Muzycznej.
Śpiewają koncerty na terenie całego kraju.
Mają w repertuarze kilkadziesiąt partii w duetach scenicznych.


Grażyna Mądroch

Grażyna Mądroch

Sopran koloraturowy. Uczennica i pierwsza dyplomantka Bogny Sokorskiej. Solistka Teatru Wielkiego, Opery Bydgoskiej, od dwudziestu lat związana z Warszawską Operą Kameralną. Współpracuje z filharmoniami i estradami koncertowymi w kraju i za granicą. W repertuarze ma zarówno utwory oratoryjno-kantatowe jak również arie operowe, pieśni, arie operetkowe i musicalowe, piosenki, a także wirtuozowskie utwory koloraturowe.


Ewa Mikulska
Ewa Mikulska

Kontralt. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jest solistką Warszawskiej Opery Kameralnej. Występowała m.in. w Festiwalach Mozartowskich w Warszawie, Wiedniu i Madrycie, Festiwalu Oper Barokowych i.in. Występowała w największych teatrach operowych Japonii. Współpracowała z największymi scenami koncertowymi na całym świecie.


Kira PłonczyńskaKira Płonczyńska

Śpiewaczka w repertuarze poważnym i rozrywkowym, solistka Teatru Wielkiego w Łodzi. Laureatka konkursów międzynarodowych w Tuluzie i Rio de Janeiro. Występowała na największych scenach w kraju i za granicą (koncerty dla Polonii). Przez wiele lat współpracowała z "Podwieczorkiem przy mikrofonie". Tworzy duet małżeńsko-artystyczny ze znakomitym akompaniatorem - Andrzejem Płonczyńskim.


Hanna Samson

Hanna Samson

Sopran. Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie i Mozarteum w Salzburgu. Jest inicjatorką Muzycznego Teatru a zarazem Prezesem Fundacji Pro Arte, która promuje młodych, utalentowanych śpiewaków. Fundacja jest organizatorem Festiwalu Belcanto w Nałęczowie.


Wiesław Bednarek


Wiesław Bednarek

Baryton. Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie, solista Teatru Wielkiego w Warszawie i Łodzi. Śpiewał w niemal wszystkich krajach Europy (m.in. w Operze Wiedeńskiej, Berlińskiej, Teatrze Balszoj w Moskwie, Palais de Congres w Paryżu, Operze Ateńskiej itd.). Wykonywał największe partie barytonowe (m.in. tytułowe role w operach "Nabucco", "Macbeth", "Rigoletto".


Feliks Gałecki
Feliks Gałecki

Baryton - absolwent Warszawskiej Akademii Muzycznej, Solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej. Współpracował z Operetką Warszawską. Najważniejsze role: Figaro w "Cyruliku Sewilskim", "Ojciec Germont" w operze Trawiata, Miecznik w "Strasznym Dworze", Janusz w "Halce", Eisenstein w "Zemście NIetoperza".


Zdzisław KordyjalikZdzisław Kordyjalik

Tenor - absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie. Pierwsze sukcesy odnosił na Scenie Kameralnej Teatru Wielkiego w Warszawie. Solista Warszawskiej Opery Kameralnej. Laureat wielu festiwali i konkursów m.in. Mozartowskiego w Madrycie, Klangbogen Wien, Bodenseefestiwal i in. Występował na scenach i estradach całego świata. Ma w swoim repertuarze ponad czterdzieści partii w dziełach scenicznych.


Paweł Lipnicki
Paweł Lipnicki

Baryton, absolwent studium wokalno-aktorskiego przy teatrze Wybrzeże im. Baduszkowej. Solista Operetki Warszawskiej i Teatru Muzycznego Roma. Bardzo wszechstronny artysta. W jego repertuarze znajdują się piesni operowe, pieśni gospels, pieśni patriotyczne aż po szanty i pieśni biesiadne.


Witold Matulka

Witold Matulka

Tenor. Studia wokalno-aktorskie ukończył w Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Solista Teatru Muzycznego Roma i Warszawskiej Opery Kameralnej, współpracował z Teatrem Wielkim w Łodzi. Laureat wielu festiwali muzycznych w kraju i za granicą, m.in. Festiwalu Kiepurowskiego. Ma na swoim koncie wiele ról: Neron w "Quo Vadis", Antek w "Nędzy uszczęśliwionej", Otokar "Baron Cygański", Don Basilio "Wesele Figara", "Zemsta Nietoperza" - książę Orłowski i.in. Występował na wielu scenach poza granicami kraju m.in. we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii.


Ryszard Morka

Ryszard Morka

Bas. Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie, student Edmunda Kossowskiego (1980). Jeszcze w czasie studiów debiutował w przedstawieniu szkolnym partią Ariodatesa w operze "Xerxes" Haendla na scenie kameralnej Teatru Wielkiego (1977), a rok później został solistą Teatru Wielkiego. W swoim bogatym dorobku repertuarowym ma kilkadziesiąt partii basowych. Występował na wielu scenach w kraju i poza granicami.


Robert Szpręgiel
Robert Szpręgiel

Solista Warszawskiej Opery Kameralnej i Teatru Muzycznego Roma. Współpracuje ze scenami na całym świecie. Zróżnicowany repertuar - od opery, operetki - po lżejsze gatunki - piosenki popularne. Śpiewał główne partie m.in. w "Zbrodni i karze", "Cyruliku sewilski", "Cosi van tutte", "Bongiorno di renio" i wiele innych.


Andrzej Płonczyński

Andrzej Płonczyński

Absolwent PWSM w Warszawie. Rozpoczął pracę jako wirtuoz pianista, ale wielki talent muzyczny i interpretatorski sprawił że poświęcił się twórczości kompozytorskiej, a następnie zaangażował w pracę z największymi śpiewakami i wokalistami polskiej estrady. Był przez wiele lat współtwórcą i akompaniatorem "Podwieczorku przy mikrofonie". Współpracował z najlepszymi orkiestrami i zespołami polskimi. Odbył wiele podróży artystycznych po całym świecie.
Obecnie Andrzej Płonczyński skupia się na pracy z najlepszymi artystami w kraju.

    KONTAKT
    Beata Mazur   e-mail:agencjascena@interia.eu         http://agencjascena.eu
                           tel. +48 609 915 718                      tel. 022 291 45 98

Webmaster © Arkadiusz Nowak e-mail: Arkadiusz.Nowak@chello.pl